אודותינו – שירות אינסטלטור במרכז ובאזור השרון בהנהלת אריק מור

החברה נוסדה ע"י אריק מור, בעל ניסיון בתיקון כל סוגי התקלות בצנרת ובביוב מאז 1999. אנו מספיקים גם שירות משלים הכולל תיקון דודי שמש במקרה הצורך וגם שיפוץ חדר אמבטיה.

אינסטלטור_במרכז_ובשרוןשירות באזור המרכז והשרון

מידי יום, אינסטלטורים במרכז ובערי וישובי השרון מחברת אריק מור מגיעים לטפל בתקלות בבתי עסקים, חברות, עיריות, מוסדות וכמובן גם לקוחות פרטיים. אנו פועלים בזריזות וביעילות במטרה לפתור כל תקלה כמה שיותר מהר.

תיקון דודי שמש

תקלות הקשורות לצנרת עלולות להשבית מכונות כביסה כמו גם דודי שמש, כך שאנו לא רק מספקים שירות אינסטלטור במרכז והשרון אלא גם שירות תיקון דודי שמש וטיפול בתקלות הקשורות לצנרת מכונות הכביסה. במקרים רבים לקוחות מתלבטים האם להזמין טכנאי מכונות כביסה או אינסטלטור כאשר יש בעיה בצנרת המחוברת למכונה.  במצב כזה –  תמיד מזמינים אינסטלטורים ולא טכנאים.

שיפוץ חדר אמבטיה ועבודות ריצוף

כדי שהתשתית של חדר האמבטיה תהיה מושלמת, חשוב מאוד לדאוג שיפוץ אמבטיה לפני ואחרישאינסטלטור טוב מטפל בכך. לכן אנו לא רק נותנים שירותי אינסטלציה, אלא גם שירות שיפוץ חדרי אמבטיות. בין אם אתם רוצים להחליף לגמרי את חדר האמבטיה או פשוט  להחליף את האמבטיה במקלחון, צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת. כמו כן אנו מטפלים גם בהחלפת ריצוף.

 

להזמנת שירות אינסטלטור במרכז (24 שעות ביממה) צרו קשר ב – 050-7439667